Četvrta zelinska Pješadijada

Objavljeno: 15.09.2014 u 14:30
Četvrta zelinska Pješadijada
U subotu, 04. listopada u 10:00 sati na trgu A. Starčevića započet će tradicionalna zelinska Pješadijada Udruge Srce.

Udruga Srce osim redovnih aktivnosti Udruge u našoj sredini organizira brojne manifestacije od kojih su neke postale već tradicija.
Jedna od njih je zelinska Pješadijada koja se ove godine održava u suradnji sa sportskim društvima Sveti Ivan Zeline.
Početak manifestacije planiran je u subotu, 04. listopada u 10:00 sati na trgu A. Starčevića, a ruta koja će se pješačiti polazi sa Trga prema Ogradskoj ulici do konačnog cilja na Bazenima.
Suradnici na projektu su: Motto i off road klub Zelina, Klub SIC, SRU "Vrh" Insanity, SŠ Zelinko, SD Fit Forma, Sportsko društvo osoba s invaliditetom "SRCE", Klub "Arka" te zelinske mažoretkinje.
U sportskom duhu nastavit će se daljnji program jednosatnim predstavljanjem sportskih društava svima prisutnima. Potom će snage odmjeriti udruge međusobno i zainteresirano građanstvo u natjecanju u igrama graničara i potezanju konopa.
Nakon proglašenja pobjednika i završetka sportskog djela manifestacije, druženje će se nastaviti uz malu okrepu, glazbu i veselje. Pozivamo sve ostale zainteresirane Udruge ili društva da nam se pridruže te prijave na broj 099/301-3930.
A sve ostale građane pozivamo da nam se tu subotu svakako pridruže na spomenutoj manifestaciji i programu.