Dan otvorenih vrata Udruge Srce i Likovna kolonija 2015.

Objavljeno: 13.05.2015 u 11:55
Dan otvorenih vrata Udruge Srce i Likovna kolonija 2015.
Najavljujemo...

Pred nama su Dani otvorenih vrata Udruge Srce 2015. i Likovna kolonija. Kao i svake godine, i ove ćemo imati mnogo zanimljivosti za naše posjetitelje, građane i prijatelje.

> 29. svibanj

11:00 - 13:00 = Prezentacija Lokalnog volonterskog centra na Trgu A. Starčevića u centru Grada
14:00 - 18:00 = Posjet učenika OŠ D. Domjanića, prilika za upoznavanje Udruge i sudjelovanje u integrativnim radionicama

> 30. svibanj

10:00 = Početak Likovne kolonije sa likovnim umjetnicima i prijateljima Udruge Srce
12:00 = Dolazak skupine mladih iz Bjelovara i Sv. Ivan Zeline

Tokom cijelog dana bit će organiziran prigodni program sa interaktivnim radionicama i brojnim drugim zanimljivostima. Udruga će bit otvorena za javnost i sve građane koji žele upoznati njen rad, vidjeti prostorije ili imaju potrebe za određenim informacijama. Na pojedinačnim točkama u Udruzi bit će osigurane osobe za pružanje informacija o aktivnostima koje Udruga provodi.
Također će svi prisutni imati priliku izravno promotriti kako nastaju originalna velika umjetnička djela, proučiti inspiraciju umjetnika i porazgovarati s njima.

Veselimo se biti vaši domaćini, stoga pozivamo sve građane i prijatelje da budu naši dragi gosti!!