Drugi Svetoivanjski sajam "Četrtkovec"

Turistička zajednica grada Svetog Ivana Zeline drugi put po redu organizira u subotu, 13.6.2015. godine prodajni  Svetoivanjski sajam "Četrtkovec" na prostoru Trga Ante Starčevića, u središtu Svetog Ivana Zeline.

"Četrtkovec"  se realizira obavljanjem prodajne djelatnosti  putem štandova koji će biti postavljeni na navedenoj lokaciji, a bit će predstavljeni ukrasni i umjetnički predmeti, suveniri, proizvodi  starih zanata i tradicijskih obrta, unikatne tradicionalne rukotvorine, ručne radove i suvenire od prirodnih materijala,  domaća i tradicionalna hrana i piće, vino,  pčelarske proizvode, ljekovito bilja i preparate te prirodne kozmetike, ekološki uzgojenu zdravu hranu i prehrambene suvenire, kao i druge raznovrsne proizvode obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.

Na spomenutom sajmu sudjeluje i Udruga Srce predstavljajući svoje unikatne i jedinstvene radove. Pozivamo sve da posjete naš štand, pronađu zanimljive prigodne darove i ukrase te dadnu svoj doprinos radu Udruge.