Svetoivanjska tombola Udruge Srce

Objavljeno: 18.06.2015 u 16:03
Svetoivanjska tombola Udruge Srce

Dragi naši prijatelji,

Kako Udruga Srce ove godine slavi svojih 10. godina postojanja željeli smo ovogodišnje dane Grada Sv. Ivana Zeline obilježiti na poseban način. Odlučili smo sve naše građane i prijatelje obogatiti sa malim poklonom ili suvenirom Udruge Srce, i to kroz jedan simpatičan način, Svetoivanjskom tombolom Udruge Srce.

Od subote, 20. lipnja do srijede, 24. lipnja u vremenu 18:00 – 23:00 h u Sportsko – rekreacijskom centru na štandu Udruge Srce moći ćete podići svoju tombolu ili preuzeti nagradu.  Tombola je napravljena na način da je svaka dobitna tako što se u svakoj koverti nalazi prigodni tekst sa određenim brojem. Kada dođete na štand Udruge naše ljubazne mame i volonterke predat će Vam vašu nagradu ili prigodni artikl.

Cijena tombole je simboličnih 10,00 kn, a cjelokupna igra zamisao je naših članova kojom se žele zbližiti sa svim svojim prijateljima i građanima te na taj način postati dio vaših domova i srca. Prihod od tombole namijenjen je zajedničkom izletu.

Nadamo se da ćete se igrati s nama i zahvaljujemo na vašoj srdačnosti.

Članovi Udruge Srce!!