5. malonogometni turnir 8 kafića

S veseljem Vas pozivamo na 5. zelinski malonogometni turnir 8 kafića koji će se održati u sportskoj dvorani u Svetom Ivanu Zelini, u četvrtak, 26. prosinca 2019. godine s početkom u 11 sati.

Ovaj nogometni spektakl održava se već petu godinu zaredom u organizaciji Caffe bara Carpe Diem i Iggi bara, a ove će godine uz njihovu ekipu na turniru nastupiti još i CB Plac, Long-island bar, Podroom bar, CB Dioniz, CB Faraon, Caffe bar 5 i Klet Hrupec.

Program počinje od 11 sati, a tijekom dana bit će organiziran i zabavni program u kojem će nastupiti ŠŠD Mladost, NK Zelina i NK Croatia. Finale je na rasporedu u 20 sati, a dobra atmosfera je kao i prethodnih godina zagarantirana. Cijena ulaznice je 20 kuna, a sav prihod od ulaznica je namijenjen Udruzi Srce.

Veselimo se vašem dolasku!