Alias na 7. društvenoj radionici u domu "Skupnjak"

Objavljeno: 07.04.2016 u 20:35
Alias na 7. društvenoj radionici u domu "Skupnjak"
U srijedu, 4. travnja, nekoliko korisnika poludnevnog boravka Srce i volontera ponovno je bilo u posjeti našim prijateljima u Dom za odrasle osobe Skupnjak.

Ovoga puta zajednički smo proveli vrijeme uz društvenu igru Alias. Svatko sa svojim parom u dva navrata od jedne minute trudio se objasniti ili pogoditi traženi pojam na kartici i tako skupiti što veći broj bodova. Tri para s najvećim brojem bodova dobila su nagradu. Ovog puta nagrada je bila slika oslikana od strane korisnika poludnevnog boravka Klub Srce.

Ovo je bila sedma društvena radionica s korisnicima doma za odrasle osobe Skupnjak, a provodi se u sklopu projekta Lokalnog volonterskog centra pod nazivom Volontirajmo zajedno.

Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u ovoj radionici, a posebno volonterkama Silviji Bukal i Anamariji Bobinec koje su sudjelovale u samoj pripremi i izvođenju radionice. Hvala i korisnicima i djelatnicama Doma kod kojih se uvijek osjećamo dobrodošlim.

Veselimo se idućem susretu!

Projekt "Volontirajmo zajedno" financiran je od strane Ministarstva socijalne politike i mladih i Hrvatske elektroprivrede d.d.