Zajedno u igri

Objavljeno: 11.11.2015 u 13:55
Zajedno u igri
"Čovjek postaje najbliži sebi kada postigne onakvu ozbiljnost kakvu ima dijete dok se igra." Heraklit

U ponedjeljak, 9. studenog četvero korisnika poludnevnog boravka Udruge Srce i volonteri sudjelovali su u društvenoj radionici u Domu za odrasle osobe Skupnjak. Radionice se provode u sklopu projekta Lokalnog volonterskog centra pod nazivom Volontirajmo zajedno.

Podijeljeni u grupe svatko je našao za sebe pa su se tako među brojnim i raznovrsnim igrama najčešće našle Čovječe ne ljuti se, Memory, Uno, Conect 4.

Svaki od nas nakon radionice ponio je dobro raspoloženje i osmijeh dragih ljudi te pokoju pobjedu ili poraz. No, ovakvo ugodno prijepodne ćemo sigurno ponoviti već 23. studenog pa pozivamo sve one koji su zainteresirani da nam se pridruže.

Slike možete pogledati u fotogaleriji.