6. Veliki koncert Udruge Srce

Objavljeno: 14.10.2016 u 19:17
6. Veliki koncert Udruge Srce
6. Veliki koncert Udruge Srce održati će se u četvrtak 20.10. s početkom u 19 sati u Sportskoj dvorani u Zelini, a s nama su ponovno brojne estradne zvijezde!

Kao i svih prošlih godina i ove godine svoj doprinos Udruzi Srce dati će poznate estradne zvijezde: Učiteljice, Tarapana Band, Mejaši, Begini, Grupa Vigor, Gazde, Mario Rucner, Jole i Igor Delač (Prva liga) te naše domaće zvijezde Bojan Bertek i Filip Filipović.

Veliki koncert „Zvijezde za Srce“  održati će u Sportskoj dvorani u Svetom Ivanu Zelini u četvrtak, 20. listopada 2016. godine s početkom u 19 sati.

Karte možete kupiti u Udruzi Srce ponedjeljkom, utorkom, srijedom i petkom od 8.00 do 15.30 sati te četvrtkom od 11.00 do 19.00 sati po cijenama od 40 kn (parter) i 60 kn (tribine) te na ostalim prodajnim mjestima: Caffe bar Carpe Diem, Caffe bar Plac, Podrum bar, Caffe bar Gužva, Gradska kavana, Living room bar.

Dođite i zabavite se s nama!