Nakon godišnjeg odmora ponovno se družimo!

Objavljeno: 31.08.2016 u 12:01
Nakon godišnjeg odmora ponovno se družimo!
Nakon ljetne stanke, 16. kolovoza 2016. godine, ekipa Kluba Srce nastavila je s druženjima i aktivnostima.

Prvi tjedan pozabavili smo se mnogim opuštajućim aktivnostima poput društvenih igara, sportskih aktivnosti, glazbenih radionica…

Početkom prošlog tjedna, posjetili smo Varaždin i priključili se brojnim posjetiteljima najpoznatijeg uličnog festivala pod nazivom Špancirfest.

Budući da Špancirfest obiluje različitim i zanimljivim sadržajima, svatko od nas mogao je za sebe pronaći ono što ga veseli i zanima.

Posebno smo se zabavili i na kavi kod naše članice i prijateljice Marije koju nismo vidjeli više od 10 mjeseci jer je u okviru projekta Erasmus boravila u Madridu. Mnogo smo zanimljivih priča imali priliku čuti, a dodatno nas je oduševila Marijina želja za novim iskustvima koja već sada razmišlja o novim ciljevima i novim putovanjima.

U nedjelju, 28.08.2016. godine, posjetili smo prijatelje iz Udruge „Ludbreško Sunce“ koja ove godine slavi 20 godina svojeg djelovanja, pa smo za tu prigodu osmislili i kratku točku s kojom smo se predstavili, a uz prigodan domjenak, glazbu i ples, uz mnogobrojne članove prijateljskih udruga, proslavili smo sve njezine uspjehe.

Ovoga tjedna posvetili smo se planiranju novih aktivnosti.  Tako ćemo sljedećeg tjedna sudjelovati na 16. susretu osoba s invaliditetom Hrvatske pod nazivom "Križevci 2016",  organizirati hodočašće u Mariju Bistricu, te Druženje sa susjedima.

Kako nam je bilo u ova protekla dva tjedna, pogledajte u fotogaleriji.