Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Posebne zahvale slavljeniku Josipu Šuliću i gostima!

Posebne zahvale slavljeniku Josipu Šuliću i gostima!
Poštovanom gospodinu Josipu Šuliću i gostima od Srca upućujemo posebne zahvale za novčanu donaciju Udruzi Srce.

Gospodin Josip Šulić pokazao je da ima veliko SRCE. Povodom proslave svog 70. rođendana zajedno s obitelji, prijateljima i kumovima iz Svetog Ivana Zeline, Suhopolja, Daruvara, Klinča Sela, Zagreba, Brežica iz Slovenije te u suradnji s firmama: SB STAHLBAU, DOTATUS iz Karlovca, gosp. Matešom iz TEXOMONT-a iz Zagreba te gospodinom Bornom Vučićem prikupili su pozamašnu donaciju za Udrugu Srce.

Ovim putem iskreno mu zahvaljujemo i šaljemo velike pozdrave iz Srca!

Galerija

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška