Poziv na veliki humanitarni koncert Udruge Srce

Objavljeno: 19.10.2015 u 10:03
Poziv na veliki humanitarni koncert Udruge Srce
Najavljujemo još jedan veliki spektakl u Sv. Ivan Zelini.

Zbog očuvanja održivosti i trajnosti kvalitete Udruga Srce teži razvijanju samoodrživosti i pokretanju novih inovativnih projekata i programa. Jedan od oblika financijske samoodrživosti kojim želimo ostvariti dodatni prihod za naše aktivnosti je i tradicionalni peti po redu Humanitarni koncert „ Od srca do Srca“ koji će se održati u Sportskoj dvorani u Sv. Ivanu Zelini u četvrtak, 22. listopada 2015.g.

Humanitarno nastupaju poznate estradne zvijezde: Miroslav Ilić, Neda Ukraden, Jasmin Stavros, Maja Šuput, Mejaši, Učiteljice, Bravo Band, Petra Kovačević, Mario Rucner, MOFRK band, Bojan Bertek i Filip Filipović.Voditelj večeri bit će i ove godine Boris Kosmač.

Ovime započinjemo akciju prikupljanja sredstava za pokretanje socijalnog poduzetništva u zajednici kako bi se osobama sa invaliditetom stvorili preduvjeti i mogućnosti zapošljavanja.

Ukoliko ste u mogućnosti pomoći i doprinijeti ovoj humanitarnoj akciji možete to učiniti na više načina; uplatom sponzorstva na žiro račun ili kupnjom većeg broja ulaznica za svoje zaposlenike, poslovne partnere i prijatelje.

Minimalnim iznosom od 1.000,00 kn možete postati brončani sponzor a uplatama od 2.000,00 na više srebrni ili zlatni sponzor našeg koncerta.

Kupnjom ulaznica od 40,00 i 55,00 kn na prodajnim mjestima pozivamo sve da podrže rad Udruge i budu dio ovog tradicionalnog spektakla. Ulaznice možete kupiti na sljedećim mjestima: Udruga Srce (P. Preradovića 3), Gradska knjižnica Zelina, Podroom bar, Caffe bar Ruža, Caffe bar Gužva, Caffe bar Yolo, Living room bar i Caffe bar Plac.

Kontakt telefoni: 099-301-3930, 01-2060-462

Žiro-račun: HR6723600001101845153,Zagrebačka banka dd