Radio emisija "Otkucaji Srca"

Radio emisija OTKUCAJI SRCA emitira se od 2010. godine na Radio Zelini - 92,9 Mhz - svake subote uživo od 16.15 h, a od nedavno, pratiti možete i reprize emisija - ponedjeljkom u 18.15 h

"Otkucaji srca" je radio emisija, prvenstveno o Udruzi Srce; u njoj se prezentira rad Udruge, aktivnosti koje se provode i sva važna događanja. Emisija promiče potrebe, prava i sposobnosti osoba s invaliditetom, senzibilizira javnost o prihvatljivim oblicima ponašanja, te potrebnoj i mogućoj potpori ovoj populaciji, ali obrađuje i razne druge teme, namijenjene široj populaciji, gledane iz kuta osoba s invaliditetom.

U emisiji su česti i gosti; osobe koje su vezane uz rad i djelovanje Udruge Srce, kao i osobe, kompetentnih struka za teme koje se u emisiji obrađuju.

Imate li pitanja vezana uz prava osoba s invaliditetom ili rad Udruge Srce; neke korisne  informacije; komentar ili iskustvo koje želite podijeliti s našim slušateljima;

Pišite nam na e-mail: tomislav.nedelic@gmail.com.

Vaše priče ili odgovore na pitanja, objaviti ćemo u radio emisiji "Otkucaji srca".

Emisiju uređuje i vodi član Udruge Srce, Tomislav Nedelić

Svake subote oslušnite "Otkucaje srca"- možda čujete i otkucaje svojega!