Radionica "Socijalno poduzetništvo s primjerima dobre prakse"

Objavljeno: 02.11.2015 u 08:28
Radionica "Socijalno poduzetništvo s primjerima dobre prakse"

www.vlada.hr

zaklada.civilnodrustvo.hr

Europska unija - Ulaganje u budućnost

www.strukturnifondovi.hr

www.ljudskipotencijali.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH

Posljednja u nizu radionica prema projektu „Zajedno jači“ predviđenih za zaposlenike i roditelje/voditelje udruga održala se u petak 23.10.2015. i subotu 24.10.2015 u prostorijama Udruge Srce u Sv. I. Zelini.

Radionica „Socijalno poduzetništvo s primjerima dobre prakse“ kroz prvi dan približila je sudionicima vrijednosti današnje ekonomije, što je to društveno poduzetništvo, njegove ključne odrednice i kako svoje poslovanje temeljiti na održivom razvoju. Drugog dana sudionici su u grupama iznosili svoje ideje za društveno poduzetništvo. Poduzetničke ideje ocijenjene su od svih sudionika radionice te je na temelju najbolje ocijenjenih ideja svaka grupa razvila poslovni model društvenog poduzetništva koji je prezentirala svim sudionicima. Izvoditelj radionice g Teo Petričević direktor ACT Grupe iz Čakovca potaknuo nas je na novi način promišljanja i omogućio nam da iznjedrimo neke nove ideje koje ćemo razvijati i ostvariti u svojoj lokalnoj zajednici.

Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost Udruge Srce.