Klikni za srce

Dragi prijatelji, podržavatelji i svi vi koji nas pratite putem web i facebook stranice!

U dvanaestogodišnjem postojanju i radu Udruge Srce, Vaša nam je podrška uvijek bila od iznimne važnosti i davala nam poticaje za nove izazove.

Jedan takav, upravo je pred vama! Jednostavno! Zanimljivo! Novo!

Putem ove akcije željeli bi vam predstaviti umjetničko stvaralaštvo članova Udruge Srce i ponuditi vam da odaberete neku od slika, koja će krasiti vaš dom, poslovni prostor ili poslužiti kao jedinstven poklon, dragim vam osobama.

Slike su nastale na Maloj likovnoj koloniji uz malo mašte i puno truda te nesebičnu podršku našeg dugogodišnjeg prijatelja slikara Petra Pere Vidaka.

Prostor koji će zaslužiti da ga krasi neka od ovih slika, neće odisati samo veselim bojama nego i velikom ljubavlju koja je utkana u stvaranje ovih malih umjetničkih djela.

Cijene slika su simbolične, a prikupljeni iznos nama će zasigurno pomoći u provođenju svakodnevnih aktivnosti i osmišljavanju novih projekata.

"Kliknite za Srce" i slijedite upute!

Podržavate li ovu akciju, podijelite ju na svojim profilima!

Sa zahvalnošću,
Vaša Udruga Srce