OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA VOLONTERA I 10 GODINA RADA LVC-a ZELINA

Svečana dodjela nagrada za volontiranje u 2023.godini održana 15.12. na Ribnjaku Mokrice

Nakon provedenog natječaja za prijave kandidata za dodjelu nagrada za volontiranje, u tri kategorije: naj-volonter/ka, organizator volontiranja i naj-volonterski program, organizirali smo skromnu  proslavu na kojoj smo obilježili 10. godišnjicu rada našeg volonterskog centra, kao i dodjelu priznanja za volontiranje za pobjednike natječaja.

Podijelili smo zahvalnice za najbolje u 3 kategorije:

1. ORGANIZATOR VOLONTIRANJA - DRUŠTVO "NAŠA DJECA"
  2. VOLONTERKA GODINE - ĐURĐA BREBRIĆ, GU Amanita
  3. VOLONTERSKI PROGRAM - OFF ROAD KLUB "PIVA-DVIJE"

Svečanosti su prisustvovali Gradonačenik Hrvoje Košćec i direktorica Turističke zajednice Marinka Zubčić Mubrin, koji su i dobitnicama uručili priznanja. Podijeljene su i zahvalnice ostalim nominiranim kandidatima, kao i ostalim volonterima u zajednici koji svojim nesebičnim zalaganjem doprinose promociji volonterstva u našoj zajednici. Domaćini ove svečanosti bili su nam Sportsko ribolovno društvo Zelina, koji su nas ugostili u svom prostoru na Jezeru Mokrice, i na tome im se zahvaljujemo od srca.

Zahvaljujemo se  i Radio Zelini koji su popratili ovu svečanu dodjelu.