REGIONALNE KONZULTACIJE

Zagreb – održana prva regionalna konzultacija za izradu Nacionalnog programa za razvoj volonterstva

Hrvatski centar za razvoj volonterstva, u suradnji s Ministarstvom rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, organizirali su  regionalne konzultacije za izradu Nacionalnog programa za razvoj volonterstva, koje su se održale 09.11.2023.g. u Zagrebu – za sjeverni dio Hrvatske,  a namijenjene su ključnim dionicima u području razvoja volonterstva. Osim Zagreba, konzultacije će se još održati i u Splitu, Rijeci i Osijeku, a na kojima će prisustvovati Katica Lažeta ispred Ministarstva, Ivana Zadražil Vorberger kao predsjednica Nacionalnog odbora za razvoj volonterstva te predstavnici Radne skupine za izradu i praćenje Nacionalnog programa za razvoj volonterstva za razdoblje do 2027. godine.