SVEČANA DODJELA NAGRADE ZA VOLONTIRANJE U 2022.

Lokalni volonterski centar Zelina danas je u prostoru Gradske vijećnice održao svečanu dodjelu nagrade za volontiranje u 2022. godini. Dodijeljena je glavna nagrada za kategoriju "Organizator volontiranja", a to je priznanje zasluženo otišlo u ruke Gljivarska udruga "AMANITA" Sveti Ivan Zelina. Nagrada je dodijeljena u okviru projekta "Zelina volontira" i sufinancirana je sredstvima Ministarstva rada, mirovinskom sustava, obitelji i socijalne politike.

Za doprinos razvoju volonterstva u zajednici u 2022. godini priznanja su primili i Pučko otvoreno učilište, Off Road klub Piva Dvije, Cro Race, Osnovna škola Dragutina Domjanića, Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog, Srednja škola Dragutina Stražimira, Mažoretkinje grada Svetog Ivana ZelineMoto i off road klub Sveti Ivan ZelinaDruštvo Naša djeca - Sv. Ivan ZelinaUdruga Srce Zelina, čiji su volonteri dobili zahvalnice. Posebna pohvala izrečena je Mariji Kotarski koja je svoju ljubav i znanje španjolskog jezika volonterski podijelila s ljudima u sklopu projekta od "Od 15 do 115" u čak 146 sati.

Čestitamo!