[JAVNI NATJEČAJ] za prodaju rabljenog vozila

Objavljeno: 17.06.2020 u 11:03
[JAVNI NATJEČAJ] za prodaju rabljenog vozila

JAVNI NATJEČAJ

za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu „SRCE“ – udruge djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

1. PREDMET PRODAJE:

Vrsta vozila: osobni automobil -KOMBI
Marka vozila: Mercedes
Tip vozila: 312 D C-86900
Model vozila: 903 SPRINTER
Boja vozila: višebojan
Broj šasije: WDB9034721P673570
Oblik karoserije: zatvoreni, 9 mjesta za sjedenje
Godina proizvodnje: 1997.g.
Vrsta motora: DIESL – EURO II
Snaga motora : 90 kw
Prijeđeni km: 609 845 km

NAPOMENE: vozilo nije registrirano, ugrađena rampa

1. POČETNA CIJENA:

9.898,00 kn

1. UVJETI I NAČIN PRODAJE:

Vozilo se prodaje prema načelu "viđeno-kupljeno" što isključuje naknadne prigovore kupca po bilo kojoj osnovi.
Najpovoljniji ponuditelj je onaj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava sve uvjete natječaja. Ako najpovoljniji ponuditelj odustane od svoje ponude, najboljim ponuditeljem smatra se sljedeći ponuditelj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava ostale uvjete natječaja.
U slučaju da dva ili više ponuditelja, uz ispunjavanje svih uvjeta natječaja, ponude isti iznos kupoprodajne cijene, natječaj će se ponoviti.

1. SADRŽAJ PONUDE

Ponuda mora sadržavati:
- naziv i točnu adresu ponuditelja (za fizičke osobe: ime i prezime, OIB i adresu prebivališta; za pravne osobe: naziv trgovačkog društva, OIB i adresu),
- iznos ponuđene cijene

1. PODNOŠENJE I OTVARANJE PONUDA

Vozilo se prodaje temeljem pismene ponude, dostavljanjem poštom do 17. lipnja 2020. godine  ili osobnim dolaskom do 17. lipnja do 12:30 sati na adresu Petra Preradovića 3, Sveti Ivan Zelina u zatvorenoj koverti s naznakom „Ponuda na natječaj za kupnju rabljenog vozila – ne otvarati“ .

Otvaranje ponuda biti će javno. Zainteresirani ponuđači mogu sudjelovati na otvaranju ponuda 17. lipnja u 12:30 sati.

1. OSTALI PODACI:
    Pregled osobnog automobila u pratnji zaposlenika Udruge „SRCE“ kao i podrobnije podatke o stanju osobnog automobila koji je predmet ovog javnog natječaja mogu se dobiti osobno ili telefonski na broj 099 301 3931 (Vlado) , svakim radnim danom do 17. lipnja u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.