Josip Pivarić naš gost mjeseca

Objavljeno: 26.04.2016 u 18:34
Josip Pivarić naš gost mjeseca
U našem Klubu Srce uvijek je mnogo lijepih i zanimljivih aktivnosti, a jedna od aktivnosti koja jako razveseli sve članove Kluba Srce je gost mjeseca, a u travnju to je bio Josip Pivarić.

Kroz Udrugu Srce i aktivnost gost mjeseca prošlo je mnogo raznih ljudi uz koje smo se često nasmijali i zabavili, a nerijetko i nešto naučili.
U četvrtak 14.4. u Klub Srce došao je gost koji je izazvao pravu navijačku euforiju, a riječ je o našem sugrađaninu, nogometašu Dinama Josipu Pivariću.

Josipa smo dočekali sa pjesmom Dinamo ja volim.
Nakon pjesme uslijedio je razgovor o nogometu i svemu što je vezano uz ovaj sport, a poznati nogometaš je bio dobro raspoložen i spremno je odgovarao na sva naša pitanja.

U razgovoru sa nama Josip je naglasio važnost odricanja u životu svakog vrhunskog sportaša te rekao kako nikada nije bio na maturalcu, rijetko je izlazio te je istaknuo kako ni jedna mlada osoba bez obzira na to što u životu želi i čime se bavi ne bi smjela zanemariti školu i obaveze vezane uz vlastito obrazovanje kao što ni Josip nikada nije.

Svakog od nas ovaj susret je razveselio, a naša Anita je s nogometašem i zaplesala.

Josipa je ovaj susret oduševio i obećao nam je da će ponovo doći. Mi se novom susretu veselimo i željno ga očekujemo.

Autor: Tomislav Nedelić