Održana edukacija "Različitosti korištenja alata u namicanju sredstava" za zaposlenike Udruge „Srce“

Objavljeno: 22.05.2020 u 13:42
Drago Vručinić iz Zaklade „Zamah“ održao je zaposlenicima Udruge „Srce“ 21. svibnja 2020. godine edukaciju o novim načinima prikupljanja sredstava.

Prepoznavši značaj novih načina prikupljanja financijskih sredstava za našu udrugu, a u svrhu održivosti programa koje provodimo, kontaktirali smo gospodina Dragu Vručinića da nam predstavi alate i platforme korisne pri prikupljanju sredstava – fundraising.

Tako nam je gospodin Vručinić u sklopu edukacije predstavio ključne alate i platforme za prikupljanje sredstava, na kojoj su zaposlenici aktivno sudjelovali. Predsjednica Đurđa Penava zahvalila je gospodinu Vručiniću na vrlo korisnoj radionici te naglasila kako udrugu čeka velik posao.