Članovi Kluba Srce uređuju vrt

U sklopu aktivnosti svakodnevnog života, članovi Kluba Srce stječu znanja i vještine koje im koriste u svakodnevnom životu.

Pored već stečenih znanja i svima već dobro poznatih i uhodanih vještina kao što su kuhanje kave, pripremanje pribora za jelo, pisanje rođendanskih čestitki, tu su uvijek i neke nove aktivnosti.

Jedna od takvih aktivnosti koja se odvija u svrhu stjecanja radnih navika, poticanja samostalnosti i svladavanja različitih vještina je i obrađivanje vrta.

Udruga Srce na svom vrtu uzgaja domaće povrće za vlastite potrebe kuhanje i spravljanje zimnice.
Kao i svaki vrt i vrt Udruge Srce zahtjeva da se na njemu svakodnevno radi da ga se okopava, pljevi i zaljeva.

Rad u vrtu nije najomiljenija aktivnost članova Kluba Srce, ali smo svi sretni kada uživamo u plodovima našeg vrta jer znamo da smo dali svoj osobni doprinos prehrani u Klubu Srce.

Pripremio: Tomislav Nedelić