Javni natječaj za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu Udruge SRCE

Objavljeno: 22.01.2021 u 13:43
Javni natječaj za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu Udruge SRCE
  1. JAVNI NATJEČAJ

za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu „SRCE“ – udruge djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

1. PREDMET PRODAJE:

Vrsta vozila: osobni automobil
    Marka vozila: Peugeot
    Tip vozila: Partner 1.6 HDI
    Model vozila: A.0517.00108.01
    Boja vozila: Srebrna – s efektom
    Broj šasije: VF3GJ9HXC95274083
    Oblik karoserije: zatvoreni, 5 mjesta za sjedenje
    Godina proizvodnje: 2007
    Vrsta motora: Diesel
    Snaga motora : 66 kw
    Prijeđeni km: 238 000 km

NAPOMENE: vozilo registrirano do 20.07.2021.

1. POČETNA CIJENA:

20.000,00 HRK

1. UVJETI I NAČIN PRODAJE:

Vozilo se prodaje prema načelu "viđeno-kupljeno" što isključuje naknadne prigovore kupca po bilo kojoj osnovi.
    Najpovoljniji ponuditelj je onaj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava sve uvjete natječaja. Ako najpovoljniji ponuditelj odustane od svoje ponude, najboljim ponuditeljem smatra se sljedeći ponuditelj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava ostale uvjete natječaja.
    U slučaju da dva ili više ponuditelja, uz ispunjavanje svih uvjeta natječaja, ponude isti iznos kupoprodajne cijene, natječaj će se ponoviti.

1. SADRŽAJ PONUDE

Ponuda mora sadržavati:
    - naziv i točnu adresu ponuditelja (za fizičke osobe: ime i prezime, OIB i adresu prebivališta; za pravne osobe: naziv trgovačkog društva, OIB i adresu),
    - iznos ponuđene cijene

1. PODNOŠENJE I OTVARANJE PONUDA

Vozilo se prodaje temeljem pismene ponude, dostavljanjem poštom do 29.01.2021 ili osobnim dolaskom do 01.02.2021 do 12 sati na adresu Petra Preradovića 3, Sveti Ivan Zelina u zatvorenoj koverti s naznakom „Ponuda na natječaj za kupnju rabljenog vozila – ne otvarati“ .
    Otvaranje ponuda biti će javno. Zainteresirani ponuđači mogu sudjelovati na otvaranju ponuda 01.02.2021. u 13 sati.

1. OSTALI PODACI:
      Pregled osobnog automobila u pratnji zaposlenika Udruge „SRCE“ kao i podrobnije podatke o stanju osobnog automobila koji je predmet ovog javnog natječaja mogu se dobiti osobno ili telefonski na broj 099 301 3931 (Vlado) , svakim radnim danom do 29.01.2021. u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.