Odlazak u Križevce!

Objavljeno: 13.09.2016 u 13:10
Odlazak u Križevce!
Udruga osoba s invaliditetom Križevci, na blagdan Sv. Marka Križevčanina, 7. rujna 2016. godine, u restoranu „Vojarna“, u Križevcima, već tradicionalno, održala je 16. Susret osoba s invaliditetom Hrvatske „Križevci 2016“.

Druženje je nakon okupljanja započelo pozdravnom porukom predsjednika Udruge osoba s invaliditetom Križevci g. Petra Gatarića, a nastavljeno je doručkom i upoznavanjem članova prisutnih udruga u opuštenoj atmosferi.

Nakon kratkog druženja povorka svih prisutnih je krenula prema Strossmayerovom trgu u Križevcima na misno slavlje.

Nakon toga, članovi udruga nastavili su druženje uz prigodan domjenak, glazbu i ples.

Održana je i tombola u kojoj je naša grupa osvojila nagradu s prigodnim poklonima rukotvorina izrađenih od strane članova Udruge osoba s invaliditetom Križevci.

Kako nam je bilo, pogledajte u fotogaleriji!