Raspored radionica za djecu i roditelje

Raspored radionica za djecu i roditelje za razdoblje od 17.02. do 30.06.2022. godine

U sklopu projekta „Raznoliki sadržaji-osnaženi naraštaji“ želi se osigurati poticajno okruženje za zdrav rast i razvoj, djece i mladih osoba s teškoćama, pružiti podršku roditeljima i članovima obitelji te nadopuniti postojeće usluge, sadržajima koji će doprinijeti kvalitetnijem provođenju slobodnog vremena djece i mladih s teškoćama, rasterećenju roditelja, što će unaprijediti kvalitetu njihovog života u zajednici.

U nastavku je raspored radionica za djecu i roditelje za razdoblje od 17.02. do 30.06.2022. godine:

Projekt „Raznoliki sadržaji-osnaženi naraštaji“ financiran je od strane Hrvatske zaklade za djecu za razdoblje od  01.11.2021.-31.12.2022. godine.