CRO RACE 2022

CRO RACE 2022. biciklistička utrka kroz Hrvatsku, jučer je završila šestom etapom sa ciljem u Zagrebu. Natjecatelji su prošli i kroz naš grad, pa smo uživo nazočili vrhunskom biciklizmu koji su Hrvatsku pretvorili u sportsku arenu, čiji su kadrovi obišli čitav svijet.
Na poziv Lokalnog volonterskog centra Zelina za uključivanje na pozicije redara na trasi kroz Sv.Ivan Zelinu od: Krećavesi-Marinovca-Šulinca-Sajmišne-Nazorove-Zagrebačke-Blaževdola-Donje Zeline-Goričice-Blaškovca-Lužana, odazvalo se 25 volontera koji su svojim odgovornim pristupom doprinjeli nesmetanom prolazu biciklista.
Svima se poimence ovim putem zahvaljujemo, od prve pozicije u Krećavesi do posljednje u Blaškovcu : Čedomir Jović, Iva Barilar, Lana Kanski, Petra Pavliček, Eugen Petak, Zlatko Šuštić, Elvira Jakše, Anita Jakše, Zoran Čabrajec, Marijo Peras, Đuro Burec, Dubravka Bujeci, Viktorija Jantolek, Anne-Marie Khosravi, Petra Dorotić, Mihael Nedelić, Vesna Dorotić, Jasna Novaković, Andriana Filipović, Roza Marija Marković, Zdravko Antolić, Domagoj Marković, Mateo Pavić, Goran Majdak i Stjepan Lendl.
Do slijedećeg susreta !!!!