OSLIKAJMO DJEČJE OSMJEHE

Kreativna radionica oslikavanja dječjeg igrališta u PŠ Komin
Danas smo u suradnji sa Društvo Naša djeca - Sv. Ivan Zelina ,matičnom školom Osnovna škola Dragutin Domjanić, područnom školom Komin i roditeljima kroz kreativnu radionicu odlučili smo oslikati školsko igralište.
Tako pružamo djeci i roditeljima priliku da se povežu u drugačijoj okolini i aktivnosti. Djeci pružamo više aktivnosti kroz cijelu godinu, te ih potičemo da kroz kreativnu radionicu dodatno razvijaju maštu. Samim oslikavanjem igrališta djecu kroz igru zajedno s roditeljima potičemo na timski rad, zbližavanje, razvijanje društvenih sposobnosti, te više će vremena provoditi na svježem zraku i razvijati svoje motoričke vještine.
Veliko hvala Društvo Naša djeca - Sv. Ivan Zelina, ravnateljici Goga Čosić, svim učiteljima iz matične škole, područne škole, te roditeljima na divnoj suradnji.
Zbog loših vremenskih uvjeta aktivnost nismo uspjeli provesti kroz manifestaciju Hrvatska volontira, ali za lijepa djela nikad nije kasno.