Provedena radionica "Menadžment volontiranja" za organizatore volontiranja

Objavljeno: 22.06.2020 u 12:09
Provedena radionica "Menadžment volontiranja" za organizatore volontiranja

18. i 19. lipnja 2020. godine u Pučkom otvorenom učilištu u Svetom Ivanu Zelini održana je radionica „Menadžment volontiranja“ u okviru projekta „Volontirajmo zajedno“.

Na radionici su sudjelovali organizatori volontiranja iz Gradskog društva Crvenog križa Sv. Ivan Zelina, DND Sv. Ivan Zelina, Srednje škole Dragutina Stražimira, GU "Amanita", Doma Skupnjak, Udruge "Srce" i Grada Svetog Ivana Zeline.

Radionicu je vodila Mirela Despotović iz Centra za civilne inicijative, a polaznici su unaprijedili kompetencije i vještine za vođenjem, koordinacijom volontera, a upoznali su se s pravima i obvezama volontera, kao i organizatora volontiranja.

Radionica je održana u okviru projekta "Volontirajmo zajedno" financiranog sredstvima Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.