Edukacija Udruge Srce

Od strane Centra za obrazovanje odraslih – Validus 27. i 28. travnja 2023. godine održana je edukacija za zaposlenike Udruge Srce i članove Upravnog odbora pod nazivom „Organizirano stanovanje kao izvaninstitucijska usluga i kao jedno od temeljnih ljudskih prava“

Trajanje programa i oblik same nastave sastojao se od dva radna dana. Edukacija ja održana u prostoru Udruge Srce u Svetom Ivanu Zelini. Izvoditelji projekta bili su predavači iz centra VALIDUS – Centar za obrazovanje odraslih.

Edukacija je bila namijenjena zaposlenicima i članovima Upravnog odbora Udruge Srce s ciljem da svi u sustavu Udruge dobiju iste osnovne informacije o budućoj usluzi kako da se postigne zajedničko razumijevanje procesa koji slijedi i u kojem će svi zaposlenici sudjelovati.

Obuhvaćene teme na edukaciji bile su:

Edukacija je financirana sredstvima iz Europskog socijalnog fonda u sklopu projekta „neoviSAN“.