3. Likovna kolonija u Udruzi ''Srce''

Objavljeno: 31.05.2012 u 16:04
3. Likovna kolonija u Udruzi ''Srce''
U Udruzi ''Srce'' krajem svibnja održana je 3. LIKOVNA KOLONIJA.

Ova Likovna kolonija kao i dosadašnje, humanitarnog je karaktera jer su sva likovna djela njihovi autori donirali Udruzi kako bi krasila naš novi centar povodom useljenja u rujnu , a nakon toga će se održati aukcija slika s ciljem prikupljanja sredstva za provođenje određenih aktivnosti za potrebe naših članova.

Zahvaljujemo svim likovnim stvaraocima koji su se odazvali našoj 3. LIKOVNOJ KOLONIJI, a i onima koji su bili spriječeni prisustvovati, ali su nam poslali svoja djela, te nam je zadovoljstvo navesti njihova imena:

ANTOLKOVIĆ IVAN, BELIĆ ANDREA, BRSALOVIĆ VELIMIR, FILIPOVIĆ TINA, GALINA VLADIMIR, HAJDAROVIĆ BOŽENA, HAJDAROVIĆ DRAGUTIN, KUHAR ZLATKO, MARELJA DRAGO, MAŽURANIĆ MILEN, MIHOČEK FRANJO, OLUJIĆ ZVONKO, PADARIĆ STANKO, PALIĆ MLADEN, POSAVEC MELITA, SABOL STANKO, SUPANZ VALENTINA, ŠKRABA IVICA, VIDAK PETAR PERO, VUGRIN BRANKA.