Adventske kreativne radionice

Dragi prijatelji, sugrađani, kreativci, bliži nam se najljepše razdoblje u godini te vas sve zajedno pozivamo na Adventske kreativne radionice na kojima će se izrađivati božićni i adventski ukrasi.

Radionice će se odvijati svakog utorka i petka od 15:00 do 19:00 sati, počevši u utorak 5. studenog u prostorijama Udruge te iznimno u subotu 23. studenog (9:00-16:00).

Svi vi koji imate malo vremena, želje i volje, slobodno nam se pridružite i okušajte se u raznim tehnikama izrade ukrasa, ali i u svaki svoj izrađeni ukras unesite svoju osobnost i kreativnost. Radionice su besplatne i traju onoliko koliko imate slobodnog vremena.

Molimo vas samo da se najavite najkasnije jutro prije dolaska kako bismo osigurali dovoljno prostora i materijala.
Želimo nam svima predivno adventsko i božićno ozračje ispunjeno ljubavlju, toplinom i darivanjem.
Veselimo se vašoj kreativnosti, dolasku i doprinosu...

Kontakt broj: 01/2060-462, 099/4344-777
Radionice: Petra Preradovića 3, Sveti Ivan Zelina