"BUDITE SRCE" - 4. Humanitarni koncert Udruge Srce

Poštovani sugrađani, dragi prijatelji Udruge Srce i svi vi koji pronađete put do Sv. Ivana Zeline

Udruga Srce vas poziva na već tradicionalni veliki Humanitarni koncert koji će se održati 8. svibnja u Sportskoj dvorani u Svetom Ivanu Zelini s početkom u 20:00 sati.

Svoj su dolazak i humanitarni nastup ove godine potvrdile mnogobrojne zvijezde: Adastra, Alan Hržica, Begini, Juraj Galina, Vuco, TS Petica, Arena bend, Darko Domjan, Zdravko Škender, Mario Rucner, Mladen Kos, Neki novi klinci, Boris Kosmač te Stand up komičari i gosti iznenađenja.

Cijene ulaznica su:35,00 kn za stajanje i 50,00 kn za tribine - sjedenje

Prodajna mjesta:

Suvenirnica SRCE, Sv.Ivan Zelina, Trg Ante Starčevića 12 a

Kuća SRČEKO, Sv.Ivan Zelina, P. Preradovića 3

Gradska knjižnica, Sv.Ivan Zelina

Zahvaljujući Vašoj plemenitosti i potpori koju nam pružate od samog početka našeg djelovanja, postigli smo mnogobrojne rezultate i ciljeve. Kroz ovih devet godina rada u mnogome smo doprinijeli boljoj kvaliteti života naših članova, djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji u sredini u kojoj žive. Pružamo mnogobrojne grupne i individualne rehabilitacijske programe kao jedini u našem gradu i okolici. Postali smo prepoznatljiv primjer dobre prakse te nam dolaze po savjete i druge organizacije diljem Hrvatske. Brojimo sto pedeset članova o kojima volonteri i stručni tim brinu i pružaju im stručnu podršku. Imamo vlastiti prostor koji smo izgradili uz pomoć mnogih dobrotvora te raznim humanitarnim akcijama i projektima u Hrvatskoj i izvan.

Ovim koncertom započinje akcija prikupljanja sredstava za nabavu novog specijaliziranog kombi vozila (s rampom za invalidska kolica) za prijevoz naših članova.

Ukoliko ste u mogućnosti pomoći i doprinijeti našoj humanitarnoj akciji to možete učiniti na više načina, uplatom sponzorstva na žiro račun ili kupnjom većeg broja ulaznica za svoje zaposlenike, poslovne partnere ili prijatelje.

Slobodni smo Vam predložiti nekoliko varijanti :

Za sve tri varijante dobivate VIP ulaznice (2 za prvu, 4 za drugu i 6 za treću) mogućnost isticanja Vašeg logo znaka u prostoru dvorane i medijsku promociju na web portalima te za vrijeme održavanja koncerta.

Kontakt telefoni: 01/2060-462, 092-131-3050

Žiro račun: HR6723600001101845153, Zagrebačka banka dd

Veselimo se Vašem dolasku i srdačno Vas pozdravljamo!