Dan planeta Zemlje

Objavljeno: 04.05.2018 u 11:56
Dan planeta Zemlje
Već dugi niz godina, Udruga Srce njeguje uspješnu suradnju i prijateljstvo sa srednjom školom Dragutina Stražimira iz Svetog Ivana Zeline iz koje su mnogi učenici postali volonteri i zaposlenici Udruge.

Već dugi niz godina, Udruga Srce njeguje uspješnu suradnju i prijateljstvo sa srednjom školom Dragutina Stražimira  iz Svetog Ivana Zeline iz koje su mnogi učenici postali volonteri i zaposlenici Udruge.

U srijedu 25. travnja 2018. godine,  u Udruzi Srce održana je zajednička radionica  učenica srednje škole i članova Kluba Srce.

Tema ove radionice  bila je Dan planeta  Zemlje i očuvanje okoliša o čemu mnogo brine i naša Udruga.

U sklopu radionice oslikavali smo  platnene vrećice motivima  Zemlje te raznim pojavama iz prirode.

Čitavo druženje proteklo je u veseloj atmosferi uz glazbu, a naše vrijedne volonterke su u petak, 27. travnja 2018. godine, sudjelovale i na promociji vrećica koje smo napravili zajedničkim snagama.

Sretni smo što sklopili nova poznanstva i prijateljstva i zbog toga se zahvaljujemo ravnateljici i učenicima na suradnji.

Pripremio: Tomislav Nedelić