Disco večer prije ljetnih praznika

Došlo je ljeto i mjesec je srpanj, a u srpnju Klub Srce odlazi na godišnji odmor i kratku stanku od svih svojih redovnih aktivnosti.

U četvrtak 13. 07. 2017. u Udruzi Srce održano je zajedničko druženje na kojoj smo prisustvovali mi članovi Udruge, Upravni odbor, zaposlenici te volonteri.

U sklopu ove fešte održana je i proslava rođendana za sve članove Udruge koji su imali rođendane u razdoblju od travnja do srpnja, a svi slavljenici su dobili prigodan poklon te zajedničku tortu.

Ovo druženje je bilo posebno i iz razloga jer su mnogi od nas po prvi puta imali priliku osjetiti pravu disco atmosferu za koju se pobrinuo naš dragi prijatelj Zoran Šagovac poznatiji kao DJ Shaggi koji nas je svojim izborom glazbe sve skupa razveselio i rasplesao i kojem se od srca zahvaljujemo.

Preko ljeta ćemo se malo odmoriti i napuniti baterije, a od 16. 08. svi zajedno krećemo u nove radne pobjede.

Pripremio: Tomislav Nedelić, član Udruge "SRCE"