Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Dobili smo nagradu za Dane otvorenih vrata udruga

Objavljeno: 23.10.2020 u 11:25
Dobili smo nagradu za Dane otvorenih vrata udruga
Ured za udruge Vlade RH dodijelio nam je nagradu za sudjelovanje i angažman na Danima otvorenih vrata udruga.

Ured za udruge Vlade RH odabrao je tri udruge koje će dobiti godišnju pretplatu na časopis Udruga.hr, među kojima je i udruga "Srce". Sudionici su odabrani na temelju angažmana na Danima otvorenih vrata udruga, popraćenosti događanja u medijima te zaprimljenim popratnim materijalima i prilozima (slikama i video zapisima s događanja te dokazima popraćenosti u lokalnim medijima). 

Ove smo godine, radi poštivanja mjera, ali i zaštite korisnika usluga, virtualno otvorili vrata svoje kuće podrške "Srčeko" svim zainteresiranim posjetiteljima. Za tu priliku snimljen je video spot u kojem smo na Facebook stranicama udruge predstavili rad udruge "Srce" i način kako pomažemo građanima i lokalnoj zajednici za vrijeme korona krize.

Uz udrugu "Srce" nagrađene su Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Vretenac, Slatina i Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji „Mali princ“, kojima ovim putem iskreno čestitamo.

Rado ćemo se priključiti manifestaciji i iduće godine.

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce