Donacija LIDL-a Udruzi Srce

LIDL svake godine raspisuje interni natječaj među svojim zaposlenicima koji predlažu, prema svojim načelima i vjerovanjima one za koje sami smatraju da su zaslužili i potrebna im je donacija i pomoć

Tako nas je ove godine ugodno iznenadio poziv gospodina Stepića koji nas je obavijestio da je Udruga Srce na preporuku njihovog zaposlenika Kristijana Besaka osvojila donaciju u vrijednosti od 5.000,00 kuna. Donacija se ne uručuje u novcu već u proizvodima iz njihovih trgovina.

U ponedjeljak 1. Srpnja 2013. Godine g. Stepić i g. Besak osobno su nam uručili donaciju u našem Srčeku, a dočekali su ih sa smiješkom naši najmlađi članovi i korisnici.

Ovom se prilikom želimo zahvaliti gospodinu Besaku, ali i LIDL-u na ovoj hvalevrijednoj gesti i donaciji.