Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Festival jednakih mogućnosti 2023

Objavljeno: 25.05.2023 u 15:17

 Od  2009 godine   Udruga Srce sudjeluje na festivalu  jednakih mogućnosti na trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu. Festival je to koji daje mogućnost i priliku osobama s invaliditetom, da pokažu svoje talente u glazbi ,plesu, glumi, slikarstvu i sportu.

Ovaj festival je značajan zbog toga jer se na njemu svi posjetitelji mogu družiti sa osobama s     invaliditetom, ali i  vidjeti kako se oni nose sa poteškoćama, pa se tako mogu provesti u invalidskim kolicima, i proći po taktilnoj stazi za slijepe  osobe.

 Na Festivalu često sudjeluju i  poznata estradna imena, a program vode poznati voditelji i glumci.

 Udruga srce  ove se je  godine predstavila  zanimljivim igrokazom julička  i  Grga koji je napisao naš   dugogodišnji suradnik i profesor na edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu gospodin Damir  Miholič.

 Priča je  to o zabranjenoj ljubavi i netrpeljivosti dviju  obitelji  koja ipak ima sretan završetak .

 Na  Festivalu jednakih  mogućnosti svim sudionicima  pomaže  velik broj vrijednih volontera   koji ovom događaju  daju  puno pozitive energije , i dobrih  vibracija bez kojih on ne bi bio ovako uspješan.

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce