Hodočašće u Mariju Bistricu

Objavljeno: 10.09.2014 u 16:04
Hodočašće u Mariju Bistricu
U ponedjeljak 08. rujna 2014. proslavili smo drugi rođendan kuće podrške "Srčeko".

Povodom drugog rođendana naše kuće podrške "Srčeko" u ponedjeljak 08. rujna 2014. god. predvođeni našom dragom predsjednicom članovi Udruge,   zaposlenici i volonteri uputili su se na hodočašće u Mariju Bistricu. Blagoslovljeni dobrim raspoloženjem i lijepim vremenom prisustvovali su misnom slavlju na otvorenome u čast rođenja Blažene Djevice Marije zaštitnice naše kuće, a po završetku obreda zapalili su posvećenu svijeću u znak zahvalnosti za sve dobro i lijepo čime nas naša zaštitnica daruje protekle dvije godine.

Ljepote bazilike Majke Božje Bistričke posebno je oduševila naše članove koji su prvi puta imali priliku proći njenom unutrašnjosti, a ostalima je to bila prilika za trenutak individualne molitve i obraćenje dragoj nam Majčici.

Osmjesi na licu i obnovljena duhovna energija darovi su kojima nas je blagoslovilo hodočašće te nam osiguralo lakše nošenje s predstojećim nam izazovima.