Hodočašće Udruge Srce na Mariju Bistricu

Prošlo je mjesec dana otkako smo uselili u našu novu kuću i zaista smo se preporodili, prekrasno nam je raditi i uživamo u svakom trenutku provedenom u njoj.

Osjećamo beskrajnu zahvalnost prema svima koji su pridonijeli našoj sreći, a 7. rujan, dan uoči blagdana Male Gospe i dan Otvorenja naše kuće, blagoslovom za nas i našu djecu. Za sve dobrobiti kojima smo podareni, odlučili smo zahvaliti našoj nebeskoj zaštitnici, Mariji.

U subotu, 06. listopada 2012. god., posjetili smo Svetište Majke Božje Bistričke prisustvujući na Svetoj misi, na kojoj smo i predstavljeni kao hodočasnici. Nakon mise, još smo jednom zajedno uputili molitve Blaženoj Djevici Mariji, upalili svijeću i preporučili se našoj zaštitnici da nas i nadalje čuva, štiti i blagoslivlja. U dobrom raspoloženju i duhovno osnaženi, vratili smo se svojim kućama i obavezama, spremni za nove pobjede.