HUMANITARNA TOMBOLA U SVETOM IVANU ZELINI

Povodom obilježavanja prvog rođendana trgovačkog centra City Parka Zelina u petak 23.6.2023. organizirana je prigodna tombola pod nazivom ''365 tombola za 365 dana''.

Na početku programa prigodnim riječima prisutnima su se obratili gospodin Anđelko Pisačić – Inova objekti d.o.o. ( vlasnik City parka), gradonačelnik Svetog Ivana Zeline gospodin Hrvoje Koščec, predsjednica Udruge Srce – Đurđa Penava te predstavnici Müller-a i Plodina.

Nakon uvodnog dijela programa uslijedilo je izvlačenje sretnih brojeva te su izvučene tri glavne nagrade:

1.nagrada – listić br.241 - vrtna garnitura

2.nagrada – listić br.96 - TV prijamnik

3.nagrada – listić br.161 - poklon bon Müller(100eur)

Prigodnom tombolom prikupljeno je ukupno 1.825,00 EUR, a novac je dodijeljen Udruzi Srce.

Po završetku izvlačenja tombole gospođa Đurđa Penava predstavnicima trgovačkog centra podijelila je prigodne zahvalnice, a zatvaranje programa uveličale su Zelinske mažoretkinje.

Zahvaljujemo se City park trgovinama: JYSK, SiNSAY, TEDi, Müller, Hrvatska Lutrija, KiK, pepco, LJEKARNE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE, PLODINE, na pripremi tombole, te kafićima koji su pomogli kod prodaje tombola,

Vivas baru, Caffe baru "2", Caffe baru Dioniz