Humanitarni koncert Udruge Srce

Objavljeno: 03.05.2013 u 14:30
Humanitarni koncert Udruge Srce
Nakon dva velika, uspješno održana koncerta (2008. i 2012. godine) nije bilo sumnje u zagarantirano dobru zabavu i besprijekornu organizaciju, kad smo najavili i svoj 3. Humanitarni koncert, što se i potvrdilo u četvrtak, 02. 05. 2013. godine.

Zelinska Sportska dvorana ponovo je bila mjesto vrhunskog glazbenog spektakla u kojem su uživali mnogobrojni posjetitelji, ponajviše Zelinčani.

Čast da otvore koncert tradicionalno je pripala našim domaćim glazbenicima, Bojanu Berteku i Filipu Filipoviću, koji svojim nastupima podržavaju i pridonose svim našim akcijama od samog našeg početka.

Dobrodošlicu i iskrene riječi zahvale, svim izvođačima, sponzorima, volonterima i publici; na bezuvjetnoj podršci i plemenitosti koju su iskazali prema našem radu uputili su predsjednica, Đurđa Penava i član Tomislav Nedelić.

Sve sudionike ovog humanitarnog koncerta srdačno su pozdravili i gradonačelnik Vlado Žigrović, dr.vet.med. i župan mr.sc. Stjepan Kožić.

Svojim glasom i svojim prisustvom, a nadasve humanošću ovaj koncert su obogatili i učinili ga uspješnim, mnogi estradni glazbenici; Vlado Kalember, Željko Krušlin Kruška, Sandra Bagarić, Minea, Rajko Suhodolčan i Neda Ukraden, koja je posebno oduševila publiku svojim starim hitovima.
Ugodno su iznenadili Bacardy band, Lidija Bačić, te Mario Rucner koji je obradom nekoliko hitova na violini i uz plesnu koreografiju imao najupečatljiviji nastup te raspoloženje u dvorani doveo do samog vrhunca.

Večer je protekla uz pjesmu, ples i ugodno druženje glazbenika, publike i članova Udruge Srce, a kroz ovu glazbeno - humanitarnu večer, vodili su nas, već uigrani voditeljski dvojac; Jelena Dužaić i Željko Pukšec, koji svojim angažmanom uvijek pridonose provedbi naših akcija. Od srca im hvala, kao i našim vrijednim volonterima, koji su se i ove godine odazvali u velikom broju i brinuli se o svemu potrebnome za vrijeme održavanja koncerta. Također veliko hvala DVD Zelina, Policijskoj postaji S.I.Zelina, Zavodu za hitnu medicinu i Gradskom društvu Crvenoga križa koji su svojim volonterskim doprinosom brinuli o sigurnosti za vrijeme održavanja koncerta.

Veliko hvala Mariji i Željku Pavičić te Milanu Šuputu koji su svojim iznimnim doprinosom pomogli u realizaciji ovog hvalevrijednog projekta.

Također, željeli bi zahvaliti i istaknuti one koji su nam pomogli svojim sponzorstvom za pokriće troškova održavanja koncerta (pozornica, rasvjeta, stage oprema, hrana, piće, pokloni izvođačima, i razni drugi troškovi):

GENERALNI POKROVITELJ

PRIGORSKI GLASNIK
FOTO STUDIO 24
NARODNI RADIO
Prihod koji je Udruga Srce ostvarila ovim humanitarnim koncertom iznosi 50 000,00 kuna i pomoći će u održivosti provođenja aktivnosti i programa asistenture za članove Udruge Srce; djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom.

Još jednom veliko hvala svima koji vjeruju... kojima je drago, da svojim, doprinosom, u bilo kom smislu, pozitivno utječu i mijenjaju život onih, koji sami, bez tuđe pomoći, nisu to u mogućnosti.