Humanitarni koncert za Udrugu "Srce"

Objavljeno: 17.06.2012 u 16:44
Humanitarni koncert za Udrugu "Srce"
Zbora Capella miércoles za Udrugu "Srce" održao je humanitarni koncert u nedjelju 17. lipnja 2012. godine.

Zbor Capella miércoles, pod vodstvom Jurice Petra Petrača od 2004. godine širi svoju ljubav prema glazbi, a iza sebe imaju niz uspješnih koncerata i nastupa na raznim humanitarnim i ostalim događanjima. Uz širok program religijskih i svjetovnih skladbi, ovaj zbor zaista odiše velikom ljubavlju prema glazbi i mladenačkom zaigranošću što ga čini jednistvenim, a ne umanjuje njegovu kvalitetu i profesionalnost. U to smo se i sami uvjerili u nedjelju 17. lipnja, kada je u crkvi Sv. Kvirina na Pantovčaku zbor Capella miércoles održao koncert posvećen Udruzi "Srce".

Prisustvovati nastupu ovog zbora, nezaboravan je doživljaj, kao i senzibilnost i susretljivost svih tih mladih ljudi, a i svih posjetitelja ovog koncerta, te im se svima zahvaljujemo na dobrovoljnim prilozima koje su dali za Udrugu "Srce" ili kupili neke od naših radova koje smo izložili ispred crkve. Nakon koncerta zbor je pripremio i tradicionalni domjenak uz druženje za sve prisutne.

Posebno bi zahvalili našem prijatelju s HRT-a i članu zbora Capella miércoles, Božidaru Essert koji je predložio da ovaj humanitarni koncert bude namijenjen upravo našoj Udruzi.