Humanitarni turnir u beli

Objavljeno: 30.11.2012 u 11:16
Humanitarni turnir u beli
Na inicijativu naših sugrađana, u petak 30. 11. održan je 2. Humanitarni turnir u beli, kojeg organizira Udruga Srce.

Isto kao i prethodni, turnir je održan u restoranu „MB" (kod Tadije), na kojem je sudjelovalo trideset parova. Ova večer nije bila namijenjena samo kartašima; ostatak društva, zajedno sa našim članovima družilo se u veselom ozračju uz društvene igre i glazbu.

Za prva tri mjesta osigurali smo i simbolične nagrade koje je uručila naša predsjednica Đurđa Penava, a pobjednici turnira bili su Dragija Ivan - Đurana i Pršec Dragutin - Papiga, koji su u finalu pobijedili drugoplasirane gradonačelnika Vladu Žigrovića i Stjepana Nizeka.

Zahvaljujemo gospodinu Ivanu Kudeliću, voditelju turnira, domaćinu gospodinu Tadiji, Mesnici Kudelić i Mesnici Kalinski te svim sudionicima turnira koji su svojim odazivom doprinijeli uspješnosti i ove akcije.

Ovom humanitarnom akcijom za Udrugu Srce, ostvaren je prihod od 4.000 kuna.