Humanitarni turnir u beli

Objavljeno: 10.02.2012 u 14:56
Humanitarni turnir u beli
Iako smo se pribojavali da će vremenske nepogode poremetiti održavanje naše najavljene humanitarne akcije, novi snježni val došao je tek dan poslije, pa se Humanitarni turnir u beli uspješno održao, u petak, 10. veljače u Restoranu MB.

Na turnir su se odazvala 42 para, što smatramo izuzetno dobrim odazivom. Kao i svaku našu akciju do sada i ovu je podržao gospodin gradonačelnik Vlado Žigrović, koji je i sam sudjelovao u turniru.
Iako je turnir bio humanitarnog karaktera i svi sudionici prvenstveno su došli radi pomoći Udruzi Srce, za najbolje smo ipak osigurali i nagrade, a prvo mjesto su osvojili Škrlec Stjepan i Kamenarić Dragec.
Ova humanitarna akcija potpomognuta je i donacijom gospodina Mile Bilića, koji je Udruzi donirao 70 Dinamovih majica, namijenjenih prodaji, koje su se tokom večeri i prodale. Ukupan prihod koji je Udruga ostvarila ovom akcijom iznosi 8 500 kn.

Zahvaljujemo se svim sudionicima turnira, gospodinu Ivanu Kudeliću – moderatoru turnira, gospodinu Tadiji na gostoprimstvu i pomoći u organizaciji ove večeri, Mesnici Kudelić – na donaciji mesa (za gulaš) i Tiskari Kralj na plakatima i Radio Zelini na promociji akcije.

Ovaj turnir ujedno je bio i jedno lijepo druženje za članove Udruge, koji iako nisu sudjelovali u turniru, lijepo su se zabavili, a sve uz glazbu i pjesmu naših stručnih suradnika; Bojana Berteka i Antonia Radoša, te naših volontera.
Prikupljeni novac bit će iskorišten za daljnje uređenje Centra podrške Udruge Srce.