I ja stvaram zeleno u Zelini - poziv za sudjelovanjem

Dragi Zelinčani, Udruga Srce dobitnica je malenog projekta zaklade Zamah „I ja stvaram zeleno u Zelini“ za kupnju pribora i sadnju voćaka. Zemljište za sadnju voćaka nalazi se u blizini kuće podrške „Srčeko“ a dobiven je na korištenje od Grada Sveti Ivan Zelina.

Poticanjem eko proizvodnje, ali i stvaranjem radnih navika naših korisnika i članova kako bi mogli samostalno obavljati svakodnevne poslove pozivamo vas da im pomognete i uključite se u ovu vrijednu akciju .

Uključiti se možete na dva načina; donacijom sadnice ili sudjelovanjem u sadnji. Ukoliko smatrate da imate neku lijepu sadnicu molimo vas da ju dostavite u Udrugu Srce do 11. listopada 2013. godine do 15 sati. Sadnicu ćemo tijekom sadnje nazvati Vašim imenom i tako će nas ona zauvijek podsjećati na Vaše dobro djelo.

A ako želite sudjelovati u sadnji obavijestit ćemo vas o trajanju akcije nakon prikupljanja sadnica. Ukoliko imate bilo kakvih upita o načinu rada i akciji kontaktirajte nas na broj 099/4344 777 ili posjetite u našim prostorijama u ulici Petra Preradovića 3.
Nadamo se da ćemo kao i dosad zajedničkim radom u veseloj i ugodnoj atmosferi ostvariti još jednu akciju i doprinijeti zelenilu naše Zeline.