Inini Kretaivci u Srcu

Objavljeno: 22.11.2017 u 14:10
Inini Kretaivci u Srcu

Unutar najveće Hrvatske naftne kompanije INA-e, 2011.  osnovan je klub volontera u kojeg su se priključili mnogi njeni djelatnici.

Volonteri INA-e potpomažu rad mnogobrojnih institucija te humanitarnih organizacija.

Suradnja  Udruge  „SRCE“ i  kluba volontera INA-e započela je 2015. godine zajedničkom kreativnom radionicom koja je povodom Uskrsa održana u zgradi INA-e.

U srijedu 15.11.2017.  volonteri INA-e posjetili su Udrugu „SRCE“ te su  zajedno sa članovima Kluba Srce održali radionicu na kojoj su zajedno izrađivali božićne kuglice.

Čitavo druženje proteklo je u veseloj atmosferi uz rad, smijeh, zakusku i glazbu.

Kuglice izrađene na ovoj radionici INA je posebno naručila za bor koji će pridonijeti njihovom blagdanskom ugođaju.

Druženje je završilo prigodnim riječima zahvale predsjednice Udruge  „SRCE“ gospođe Đurđe Penave te razmjenom prigodnih darova. Udruga je našim dragim prijateljima iz INA-e poklonila nešto iz naše kreative, a oni su nama podijelili svoje majice i kape. Ovaj susret zabilježili smo i zajedničkom fotografijom.

Udruga „SRCE“ se najljepše zahvaljuje svim djelatnicima INA-e koji su sudjelovanjem u projektu „INA volontira“  dokazali da imaju veliko srce.

Tomislav Nedelić, član Udruge „SRCE"