Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

INKAZ međunarodni susret kulturno-umjetničkih skupina osoba s teškoćama u razvoju

Objavljeno: 25.04.2024 u 09:38
U organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Dubrava, 23. i 24. travnja održavo se sedamnaesti po redu susret kulturno-umjetničkih skupina pod nazivom „INKAZ“.

 Na poziv organizatora i ove godine, učestvovala je i naša Udruga Srce s već dobro nam poznatom dramskom točkom „Julička i Grga“. Nakon odlično izvedene predstave, zajednički smo se podružili, razmijenili vlastite dojmove oko izvedbe, nakratko popratili i druge izvođače te počastili. Od srca zahvaljujemo našem profesoru dr.sc. Damiru Miholiću na iznimnom trudu, kreativnosti i zalaganju za uspješnost dramske točke te dugogodišnju suradnju.

Također, zahvaljujemo se organizatorima INKAZ-a na pozivu, predivnom gostoprimstvu i ugodnom druženju, a posebno hvala voditeljici Mariji Kotarski na srdačnom dočeku, ukusnom ručku i predivnom zajedničkom danu.     

Galerija

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce