Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

JAVNI NATJEČAJ za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu „SRCE“ – udruge djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Objavljeno: 25.05.2020 u 10:05
JAVNI NATJEČAJ za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu „SRCE“ – udruge djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

JAVNI NATJEČAJ

za prodaju rabljenog vozila u vlasništvu „SRCE“ – udruge djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

 1. PREDMET PRODAJE:

Vrsta vozila: osobni automobil -KOMBI
Marka vozila: Mercedes
Tip vozila: 312 D C-86900
Model vozila: 903 SPRINTER
Boja vozila: višebojan
Broj šasije: WDB9034721P673570
Oblik karoserije: zatvoreni, 9 mjesta za sjedenje
Godina proizvodnje: 1997.g.
Vrsta motora: DIESL – EURO II
Snaga motora : 90 kw
Prijeđeni km: 609 845 km

NAPOMENE: vozilo nije registrirano, ugrađena rampa

 1. POČETNA CIJENA:

9.898,00 kn

 1. UVJETI I NAČIN PRODAJE:

Vozilo se prodaje prema načelu "viđeno-kupljeno" što isključuje naknadne prigovore kupca po bilo kojoj osnovi.
Najpovoljniji ponuditelj je onaj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava sve uvjete natječaja. Ako najpovoljniji ponuditelj odustane od svoje ponude, najboljim ponuditeljem smatra se sljedeći ponuditelj koji je ponudio najvišu kupoprodajnu cijenu i ispunjava ostale uvjete natječaja.
U slučaju da dva ili više ponuditelja, uz ispunjavanje svih uvjeta natječaja, ponude isti iznos kupoprodajne cijene, natječaj će se ponoviti.

 1. SADRŽAJ PONUDE

Ponuda mora sadržavati:
- naziv i točnu adresu ponuditelja (za fizičke osobe: ime i prezime, OIB i adresu prebivališta; za pravne osobe: naziv trgovačkog društva, OIB i adresu),
- iznos ponuđene cijene

 1. JAMČEVINA

  Ponuđači su dužni platiti jamčevinu u iznosu od 500,00 kn na račun UDRUGE SRCE: IBAN: HR6723600001101845153, model 00, poziv na broj OIB ponuditelja s naznakom “jamčevina za natječaj za kupnju rabljenog vozila “

Najpovoljnijem ponuditelju položena će se jamčevina uračunati u kupoprodajnu cijenu. U slučaju da najpovoljniji ponuditelj odustane od sklapanja Ugovora gubi pravo na povrat jamčevine. Ostalim sudionicima natječaja jamčevina će se vratiti u roku od 15 dana od odabira najpovoljnije ponude.

 

 1. PODNOŠENJE I OTVARANJE PONUDA

Vozilo se prodaje temeljem pismene ponude, dostavljanjem poštom do 4.lipnja 2020.godine  ili osobnim dolaskom do 5.lipnja do 12 sati na adresu Petra Preradovića 3, Sveti Ivan Zelina u zatvorenoj koverti s naznakom „Ponuda na natječaj za kupnju rabljenog vozila – ne otvarati“ .  
Otvaranje ponuda biti će javno. Zainteresirani ponuđači mogu sudjelovati na otvaranju ponuda 5. lipnja u 12:30 sati.

 1. OSTALI PODACI:
  Pregled osobnog automobila u pratnji zaposlenika Udruge „SRCE“ kao i podrobnije podatke o stanju osobnog automobila koji je predmet ovog javnog natječaja mogu se dobiti osobno ili telefonski na broj 099 301 3931 (Vlado) , svakim radnim danom do 4.lipnja u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

Cijeli natječaj možete preuzeti ovdje.

Galerija

Donatori

Pravni okviri

Medijska podrška