Klub Srce posjetio Božićnu priču obitelji Salaj

Članovi Kluba Srce na kraju svake godine posjete neko posebno mjesto kako bi na najljepši mogući način doživjeli predblagdanski ugođaj.

Prošle godine smo uživali u čarima Zagrebačkog adventa, a ove smo godine u četvrtak 7. 12. otkrili sve tajne koje krije Božićna priča obitelji Salaj iz Grabovnice kraj Čazme.

Po dolasku na imanje dočekao nas je vlasnik imanja, gospodin Zlatko Salaj, a zatim smo krenuli u razgledavanje imanja na kojem možete sresti Djeda Božićnjaka, snjegovića, vilenjake i mnoge druge zanimljive likove koje na ovom prekrasnom imanju dočaravaju svijetleće lampice.

Posebna atrakcija Božićne priče je i spektakularni vatromet u kojem smo svi uživali.

Ovim posjetom imanju obitelji Salaj bogatiji smo za još jedno lijepo iskustvo.     Ako još niste, svakako posjetite ovu božićnu bajku u kojoj će zasigurno svatko od vas pronaći nešto za sebe.

Tomislav Nedelić, član Udruge Srce