Udruga djece s teškoćama u razvoju, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

Klub Srce u muzeju

Klub Srce u muzeju
U prosincu 2011. u Muzeju grada Sv. Ivana Zeline, u organizaciji Muzeja Svetog Ivana Zeline i Udruge prijatelja hrvatskih božićnih jaslica iz Zagreba, otvorena je izložba božićnih jaslica, u čijoj postavi građani mogu uživati još i tijekom siječnja 2012. godine.

Članovi Udruge Srce, u sklopu aktivnosti Kluba Srce, posjetili su gradski muzej u ponedjeljak 16. siječnja te uživali u prekrasnim prizorima izloženih jaslica.

''Kada dođemo pred jaslice osjećamo neko zadovoljstvo, neko posebno raspoloženje, mir.'' – kazao je biskup bjelovarsko-križevački mons. Vjekoslav Huzjak, na otvorenju izložbe. Međutim, dio naših članova nije mogao iskusiti taj osjećaj, barem ne u našem muzeju, koji je još uvijek nepristupačan za teško pokretne i osobe u kolicima.

Nadamo se, ne zauvijek – kažemo to svaki puta, kad se suočimo s tim problemom.

Galerija

Povratak

Izvori financiranja

Članstva Udruge Srce