Ljetovanje s pogledom na more

Objavljeno: 24.09.2019 u 08:21
Ljetovanje s pogledom na more

Valamar Riviera podupire različite inicijative i projekte s ciljem podizanja kvalitete života, obrazovanja, sporta i kulture u lokalnim zajednicama, očuvanja kvalitete Jadranskog mora i priobalja, unaprjeđenja znanja, vještina i obrazovanja u turizmu te humanitarne pomoći za potrebite u društvu, s posebnim naglaskom na pomoć djeci.

U sklopu natječaja, 1000 dana na Jadranskom moru, donira se tisuću noćenja u Valamarovim hotelima, ljetovalištima ili kampovima.

Naša Udruga u suradnji s Društvom naša djeca, sudjeluje kroz  projekt „Ljeto s pogledom na more“ kroz koji je u periodu od 22. do 25.9.2019. godine, osigurano ljetovanje za djecu i njihovu pratnju.

Svrha ovog projekta je doprinijeti jednakim mogućnostima za uključivanje u rekreativne i sportske aktivnosti djeci i mladim osobama s invaliditetom.